5 Ekim 2011 Çarşamba

R10Blog.Net Webmaster Bloglar Alemine Girdi.

R10Blog.Net Webmaster Bloglar Alemine Girdi.

R10Blog.Net
R10Blog.Net ilk yazımı yazıyorum.Blogumu ziyaret ederek bu yazıyı okuyanlara selamlar olsun !
Uzun zamandır aklımda olan bir domaini isimtecil den satın aldım.İlk önce wordpress kurmak istedim ama bloggerda kendimi daha çok geliştirdiğim için blogger üzerinden yayın yapma kararı aldım.Biliyorum wordpress kursam R10Blog açısından daha iyi olacaktı ama wordpress e bir türlü ısınamıyorum.Wordpresste kurduğum bloglarımı pek sevmiyorum.Bloggerda bloog kurunca yazdıkça yazmak geliyor içimden.Bloglayasım geliyor her gün .İşte lafı fazla uzatmayaım Bloggerı seviyorum.

R10Blog nedir,ne için kurulmutur.R10Blog Türk acemi webmasterler için kuruldu.Webmaster dünyasındaki gelişmeler güncellemeler güncel olarak en doğru şekilde paylaşılacaktır.

R10Blog u takip ederek Google hakkında her türlü gelişmeye en güncel doğru bilgilere anında ulaşabilirsiniz.Google Adsenden kazanma yolları ,Adsense onaylanma,Adsendeki güncellemelere ulaşmak içinde R10Blog u takip edebilirsiniz.

Blogger kullanıcıları için R10Blog.Blogger hakkında çok sağlam bilgilere sahibim bunları R10Blog üzerinden güncel olarak paylaşaçağım.Bloggerda içerik eklemeden en ince seo ayarına kadar herşeyi R10Blogta bulacaksnız.En güzel blogger temaları R10Blogta.Takip etmenizde fayda var.

Webmaster dünyasına yeni giriş yaptıysanız R10Blog tam size göre.Sitelerinizi düzenlemede,güncellemelerde R10Blog yanınızda.Siteleriniz için her türlü kod  ve tema paylaşımları yapılacaktır.Sorunlar ve hata çözümlemelerinda R10Blog yardımıza yetişecektir.

Tüm webmaster alemi için hayırlı olsun... 3 2 1 Başla :)
<a href="http://www.r10blog.net" rel="">R10Blog</a>
R10Blog.Net Webmaster Bloglar Alemine Girdi.
R10Blog

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder